Archiv představení
„Divadlo znamená neustálé hledání. Herec svou postavu stále objevuje, pracuje na ní.“    Petr Čepek

Strašidlo Cantervillské - Oscar Wilde

Pan Hiram B. Otis, velvyslanec Spojených států amerických, kupuje Cantervillský zámek. Lordem Cantervillem je varován, že je to špatná koupě, jelikož v domě straší.

Marnivá Cecilka

Podaří se Lucipera oženit? Jaká vlastně je jeho představa o ideální ženě? Přestane být Cecilka marnivou? Dohodne se poctivá vodnice s mlynářkou? Příjde letos Mikuláš? 

S tvojí dcerou ne - Antonín Procházka

Jedná se o příběh dvou docela obyčejných manželských párů , snažících se předejít možné manželské krizi. Způsobí nejprve lehkou zápletku, postupně však doslova gejzír krkolomných situací, trapasů a slovního humoru. 

Světáci - Vratislav Blažek

Rozverný příběh třech vesnických fasádníků, kteří se při své práci dostanou do víru velkoměsta a těch pár týdnů bez manželek si touží pořádně užít...

Dámská šatna - Arnošt Goldflam

Ve hře Arnošta Goldflama se setkáte se čtyřmi herečkami různého věku. Čtyřmi kolegyněmi, kamarádkami a soupeřkami. Prožijete spolu s nimi dlouhé čekání na roli, vzrušující přípravu premiéry a každodenní rutinu repríz.

Pro tebe všechno, tatínku

Pod tímto názvem připravil Ochotnický spolek TYL již devatenáctou silvestrovskou premiéru, při níž se stanete účastníky oslavy životního jubilea dědečka Rudolfa Kábrta z Kutné Hory. Nepátrejte po realitě tohoto jména. 

Byla to vůbec vražda?

Dramatizace deníku zapisovatelky pařížského soudu G. Jordanové, podle scénáře Miroslava Štrobla a Stanislava Jelínka. Jak již sám název napovídá, jde o žánr detektivní, tedy o komedii s kriminální zápletkou. 

Mé slovo poslední

Prohlídky zámku Kačina s divadlem. V průběhu prohlídky Vás čeká divadelní kus "Jan Rudolf hrabě Chotek - Mé poslední slovo..."

Přijďte nahlédnout do tajů večení Kačiny. Stanete se světkem nácviku divadelního představní Zkrocení zlé ženy a na závěr budete moci i část zhlédnout.