Novinky
aneb co pro Vás chystáme a co je u nás nového...

18. a 20. října 2019 

V říjnu budeme pro školy a pro veřejnost reprízovat veselou pohádku Vyměněná princezna.

16. listopadu 2019

Jedním z vrcholů letošní divadelní sezóny bude NOC DIVADEL

Chcete být informováni o tom, co pro Vás připravujeme?

Zanechte nám svůj email...

A protože nejen zkoušením živ je člověk, přečtěte si i něco málo o tom, jak v našem spolku "společně" žijeme a co se u nás událo... :-)

Po silvestrovském maratónu jsme si jeli všichni společně odpočinout do zasněžených Hrabětic v Jizerských horách. A nutno podotknout, že vyhřátá, sněhem zasypaná Hraběnka má stejné (ne-li větší) kouzlo, než v babím létě...

V sobotu 5. ledna od 19:00 proběhla repríza silvestrovského představení AŽ PŘÍLIŠ ŠTĚDRÝ VEČER. Vám všem, kteří jste nám drželi palce, děkujeme za podporu.

Začátkem listopadu se v kostele sv. Jana Nepomuckého konal benefiční koncert, zahráli nám dva vynikající kytaristé - Andrés Godoy a Stanislav Barek. Výtěžek koncertu podpořil projekt "Kutnohorské děti bez obědů a školného". Moc děkujeme, pokud jste akci navštívili, i náš spolek byl partnerem akce.

Krakonošův divadelní podzim, tak zní název národní přehlídky venkovských divadelních souborů, konající se každoročně na podzim ve Vysokém nad Jizerou. V letošním roce byl poprvé na tuto přehlídku pozván, jako čestný host, i kutnohorský Ochotnický spolek Tyl, s představením Světáci.

Koncem září jsme se vydali na divadelní víkend do Hrabětic do úžasné přírody Jizerských hor. V útulné horské chatě Hraběnka jsme se "soustředili" na přípravu podzimních a jarních akcí...