Novinky
aneb co pro Vás chystáme a co je u nás nového...

Vážení přátelé a příznivci spolku, 

s ohledem na danou situaci se bohužel neuskuteční plánované akce spolku v původních termínech. Pokud situace dovolí, v plánu jsou náhradní termíny tzn. zítřejší repríza ZÍTRA TO ROZTOČÍME, DRAHOUŠKU! (náhradní termín 27. 5. 2020), BÁL V MODRÉM (náhradní termín 16. 5. 2020, k tanci a poslechu bude hrát JEL-BAND). Zakoupené vstupenky na obě akce zatím zůstávají v platnosti, případné vracení vstupného, se bude řešit dle aktuální situace v nejbližším možném termínu. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se s Vámi (diváky) opět brzy shledáme.

16. května 2020

BÁL V MODRÉM

Tančíte a bavíte se rádi? Srdečně Vás zveme na první ročník společenské akce BÁL V MODRÉM, která se uskuteční v náhradním termínu v pátek 16. května Na Baště (Kaňk). K tanci a poslechu bude hrát JEL-BAND. Modrý oděv, či doplňky jsou vřele vítány. Těšíme se na Vás!

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v Infocentru na Palackého nám. (Sankturinovský dům). 

11. července 2020

KYTICE

V sobotu 11. července odehrajeme v zámeckém divadle na Kačině dvě reprízy úspěšného představení Kytice. 

Třináct pohnutých osudů, třináct příběhů plných lásky i zrady, síly a utrpení, viny a zaslouženého trestu. Nejednou pocítíte husí kůži a mrazení v zádech a mystická atmosféra zámeckého divadla ještě umocní prožitek dramatických příběhů.   

27. května 2020 

ZÍTRA TO ROZTOČÍME, DRAHOUŠKU

V květnu se můžete těšit na reprízu úspěšného představení ZÍTRA TO ROZTOČÍME, DRAHOUŠKU. Jde o nestárnoucí klasiku podle scénáře Petra Schulhoffa a Richarda Otradovce. 

Těšte se na večer plný nevinných žertíků, nečekaných zvratů a sršících emocí mezi rodinami Novákových a Bartáčkových...

Vstupenky na pokladně a webu Tylova divadla.  

21. listopadu 2020

NOC DIVADEL 2020

Příští ročník Noci divadel proběhne v sobotu 21. listopadu. Do celoevropské akce se znovu zapojíme, těšit se můžete na divadelní představení Ochotnického spolku Tyl, hudební produkce, komentované prohlídky divadla a jeho zákoutí a řadu dalších překvapení... 

Program připravujeme, budeme Vás brzy informovat... 

Chcete být informováni o tom, co pro Vás připravujeme?

Zanechte nám svůj email...

A protože nejen zkoušením živ je člověk, přečtěte si i něco málo o tom, jak v našem spolku "společně" žijeme a co se u nás událo... :-)

V souladu s platnými stanovami svolal Výbor Ochotnického spolku Tyl, z.s. na pátek 6. března členskou schůzi.

V podvečer svátku svatého Mikuláše jsme odehráli tradiční pohádku s nadílkou. Tentokrát o dvou čertech, kteří si usmysleli ukrást mlynáři Matějovi z jeho rybníka vánočního kapra. To ale nevědí, že vodník Čepeček na ně nachystal lest...

NOC DIVADEL

20.11.2019

Letošní NOC DIVADEL máme úspěšně za sebou. V předsálí divadla jste si mohli prohlédnout výstavu mapující naši činnost, mohli jste se podívat do zákulisí i shlédnout dvě divadelní představení...

Po silvestrovském maratónu jsme si jeli všichni společně odpočinout do zasněžených Hrabětic v Jizerských horách. A nutno podotknout, že vyhřátá, sněhem zasypaná Hraběnka má stejné (ne-li větší) kouzlo, než v babím létě...

V sobotu 5. ledna od 19:00 proběhla repríza silvestrovského představení AŽ PŘÍLIŠ ŠTĚDRÝ VEČER. Vám všem, kteří jste nám drželi palce, děkujeme za podporu.

Začátkem listopadu se v kostele sv. Jana Nepomuckého konal benefiční koncert, zahráli nám dva vynikající kytaristé - Andrés Godoy a Stanislav Barek. Výtěžek koncertu podpořil projekt "Kutnohorské děti bez obědů a školného". Moc děkujeme, pokud jste akci navštívili, i náš spolek byl partnerem akce.

Krakonošův divadelní podzim, tak zní název národní přehlídky venkovských divadelních souborů, konající se každoročně na podzim ve Vysokém nad Jizerou. V letošním roce byl poprvé na tuto přehlídku pozván, jako čestný host, i kutnohorský Ochotnický spolek Tyl, s představením Světáci.

Koncem září jsme se vydali na divadelní víkend do Hrabětic do úžasné přírody Jizerských hor. V útulné horské chatě Hraběnka jsme se "soustředili" na přípravu podzimních a jarních akcí...