Novinky
aneb co pro Vás chystáme a co je u nás nového...

Vážení přátelé a příznivci spolku, 

bohužel s ohledem na vývoj situace, se nám nepodaří uspořádat BÁL V MODRÉM ani v náhradním termínu. AKCE SE BOHUŽEL PRO LETOŠNÍ ROK RUŠÍ. Doufáme, že se nám založení nové spolkové tradice podaří v příštím roce. Již zakoupené vstupenky, je možné vracet v místě zakoupení.

Repríza silvestrovského představení ZÍTRA TO ROZTOČÍME, DRAHOUŠKU! se přesouvá na 2. září 2020. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, popř. je možné je vracet v pokladně Divadla.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že se s Vámi (diváky) opět brzy shledáme.

11. července 2020

KYTICE

Třináct pohnutých osudů, třináct příběhů plných lásky i zrady, síly a utrpení, viny a zaslouženého trestu. Nejednou pocítíte husí kůži a mrazení v zádech a mystická atmosféra zámeckého divadla ještě umocní prožitek dramatických příběhů.

V sobotu 11. července odehrajeme v zámeckém divadle na Kačině dvě představení - od 17:00 a 19:30.   

2. září 2020 

ZÍTRA TO ROZTOČÍME, DRAHOUŠKU

V září se můžete těšit na reprízu úspěšného silvestrovského představení ZÍTRA TO ROZTOČÍME, DRAHOUŠKU. Jde o náhradní termín za zrušené představení 17. března. Těšte se na večer plný nevinných žertíků, které Vás pobaví.

Vstupenky na pokladně a webu Tylova divadla.  

25. a 26. 7.   a také   1. a 2. 8.

KUTNOHORSKÁ HAVÍŘINA ANEB JAK ZVLÁDNOUT CORIBUNDUS

Divadelní přepis na motivy známého příběhu od Jana Drdy. Příběh je určen pro dospělé diváky, kteří se chtějí pobavit nad uplynulou situací pomocí pohádkového příběhu.

Hrajeme na nádvoří Vlašského dvora vždy od 20:00.

21. listopadu 2020

NOC DIVADEL 2020

Příští ročník Noci divadel proběhne v sobotu 21. listopadu. Do celoevropské akce se znovu zapojíme, těšit se můžete na divadelní představení Ochotnického spolku Tyl, hudební produkce, komentované prohlídky divadla a jeho zákoutí a řadu dalších překvapení... 

Program připravujeme, budeme Vás brzy informovat... 

Chcete být informováni o tom, co pro Vás připravujeme?

Zanechte nám svůj email...

A protože nejen zkoušením živ je člověk, přečtěte si i něco málo o tom, jak v našem spolku "společně" žijeme a co se u nás událo... :-)

V souladu s platnými stanovami svolal Výbor Ochotnického spolku Tyl, z.s. na pátek 6. března členskou schůzi.

V podvečer svátku svatého Mikuláše jsme odehráli tradiční pohádku s nadílkou. Tentokrát o dvou čertech, kteří si usmysleli ukrást mlynáři Matějovi z jeho rybníka vánočního kapra. To ale nevědí, že vodník Čepeček na ně nachystal lest...

NOC DIVADEL

20.11.2019

Letošní NOC DIVADEL máme úspěšně za sebou. V předsálí divadla jste si mohli prohlédnout výstavu mapující naši činnost, mohli jste se podívat do zákulisí i shlédnout dvě divadelní představení...

Po silvestrovském maratónu jsme si jeli všichni společně odpočinout do zasněžených Hrabětic v Jizerských horách. A nutno podotknout, že vyhřátá, sněhem zasypaná Hraběnka má stejné (ne-li větší) kouzlo, než v babím létě...

V sobotu 5. ledna od 19:00 proběhla repríza silvestrovského představení AŽ PŘÍLIŠ ŠTĚDRÝ VEČER. Vám všem, kteří jste nám drželi palce, děkujeme za podporu.

Začátkem listopadu se v kostele sv. Jana Nepomuckého konal benefiční koncert, zahráli nám dva vynikající kytaristé - Andrés Godoy a Stanislav Barek. Výtěžek koncertu podpořil projekt "Kutnohorské děti bez obědů a školného". Moc děkujeme, pokud jste akci navštívili, i náš spolek byl partnerem akce.

Krakonošův divadelní podzim, tak zní název národní přehlídky venkovských divadelních souborů, konající se každoročně na podzim ve Vysokém nad Jizerou. V letošním roce byl poprvé na tuto přehlídku pozván, jako čestný host, i kutnohorský Ochotnický spolek Tyl, s představením Světáci.

Koncem září jsme se vydali na divadelní víkend do Hrabětic do úžasné přírody Jizerských hor. V útulné horské chatě Hraběnka jsme se "soustředili" na přípravu podzimních a jarních akcí...