Vladimír Jiroudek

Členem spolku od roku 2010

Členem od roku: 2010

Motto: Náboženství vzniklo, když se sešel podvodník s hlupákem - Voltaire

K divadlu mě to vždy táhlo. Už na Základní škole se ve mně projevilo určitě divadelní nadání ať už soutěžením v recitačních soutěžích, či bavením spolužáků a kamarádů vtipy, přisprostlými básničkami, či humorných scének z divadla Járy Cimrmana od pánů Šimka a Grossmana a dalších. Když se tedy v mých 15ti letech objevila možnost zajít do kutnohorského Tylova divadla a přidat se k fajn partě lidí, jejichž zálibou je divadlo, jsou optimističtí a pro každou srandu, neváhal jsem. A jak jsem přišel, tak jsem v ochotnickém spolku už i zůstal a zůstal jsem tam rád(s výjimkou mého vysokoškolského studia v Českých Budějovicích, kde jsem si dal z časových důvodů pauzu).

Divadlo je pro mě zábavou, rozptýlením a možností strávit čas v kolektivu fajn lidí.

Kde jste mohli Vladimíra vidět: