Tajemný les Švabiňák

Premiéra: 20. 3. 2010 v Tylově divadle v Kutné Hoře

Poněkud podivné připadá princi Robinovi a jeho společníku Vendovi království krále Soběmora. Trůn na kolečkách, cizokrajné, možná masožravé, rostliny, komoří, kterému, pro složitou mluvu, není téměř nic rozumnět. A potom ta umanutá a protivná princezna Saskie. Zdá se, že tu naši dva hrdinové dlouho nepobudou. Avšak cesty lásky nejsou lemované masožravými rostlinami. Tyto cesty rozletí se alejemi okvětních lístků vybarvených odstínem planoucích líček a dovedou nás všechny ke šťastnému konci. I přesto, že se při naší společné pouti za láskou nevyhneme tajemnému lesu Švabiňáku, kde žije strašlivý loupežník Zubojed.

Scénář a režie: Silvie Pokorná

Kostýmy: Silvie Pokorná, Věra Beňová

Scéna: Marek Králík

Hudbu nahrál: Koza hu.sou. (hudební soubor):Hudba, texty písní, hudební režie, kytary, klavír, baskytara, banjo, perkuse, melodica, brumle - František PokornýBicí souprava - Jan "Tóša" ChaloupkaAkordeon - Lucie ŠámalováPříčná flétna - Bára Bártová