Denisa Šebestová

Členem od roku 2015

Motto: "Osud si tvoříme sami"

Už dříve jsem byla členkou spolku v Nymburce, kde se mou první divadelní rolí stala role lišky Bystroušky. Mou první velkou rolí byla Eliška Přemyslovna v tradiční akci s názvem probouzení Kutné Hory. Do Ochotnického spolku Tyl mě přivedl kamarád Martin Betuštiak. Zahrála jsme si v několika tradičních mikulášských pohádkách. Mou první velkou rolí ve spolku byla role barové zpěvačky v silvestrovském představení Světáci a role dcery v Dceřině kletbě. Po čase jsem zkusila přispět psaním scénářů. Nebyly to velké celovečerní divadelní představení ale mikulášské pohádky, které jsou blízké mému srdci. Vždy mi vadilo přepisování pohádek a jejich úprava. Mnohem raději napíšu novou originální pohádku kterou ještě nikdo nenapsal.

Divadlo je pro mě odpočinkem. Dokáži si zde pořádně odpočinout i přes fakt, že je to mnohdy náročné jak po fyzické, tak duševní stránce. Díky přátelům, které jsem ve spolku získala si tento čas vždy naplno užiji a takříkajíc dobiju baterky.

V čem jste mohli Denisu vidět